Stowarzyszenie Promyk Iława

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnospawnych Powiatu Iławskiego Promyk

Przyłącz się do Akcji 1%

materiał promocyjny, ani programy tutaj prezentowane nie są finansowane z 1% podatku

 

Przekaż 1% swojego podatku dochodowego za 2019 rok

 

Skorzystaj z darmowego programu do rozliczeń, znajdującego się na stronach internetowych

www.pity.pl i wpisz KRS: 0000019992

Kliknij w ikonę, by uruchomić program:

 

lub

 

Organizacja współpracująca (partner w pozyskaniu 1% podatku)

 

Dziękujemy za Twój 1%

Serdecznie dziękujemy Państwu za przekazanie swojego 1% podatku. Za 2014rok kwotę 110.822,80 zł przekazało Nam 3.150 osób.
Dziękujemy za Państwa ogromny gest serca na rzecz osób nie potrafiących w pełni samodzielnie o siebie zadbać. Mamy nadzieję, że pozostaną Państwo z Nami także w roku następnym.
Pozyskane środki przeznaczymy na Ośrodek Wsparcia, który osobom z niepełnosprawnościami da szansę na godne życie i możliwość czynnego udziału w życiu lokalnej społeczności, tym samym na bycie pełnoprawnym członkiem tej społeczności.

Jak przekazać 1%

Aby przekazać 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Powiatu Iławskiego 'Promyk", należy w rocznym rozliczeniu podatkowym wpisać w odpowiedniej rubryce numer KRS 0000019992 Stowarzyszenia "Promyk" . To wszystko - nic więcej nie jest potrzebne. Możesz to łatwo zrobić i rozliczyć swój PIT korzystając z bezpłatnego programu: http://www.pity.pl/. Stowarzyszenie posiada status Organizacji Pożytku Publicznego od 24 .05.2004 roku..

Wspólne pozyskiwanie 1% za 2014 rok

W okresie zbierania 1% podatku Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Powiatu Iławskiego "Promyk" współpracuje z Fundacją Nasza Szkoła i firmą IPS Przedsiębiorstwo Informatyczne, producentem programu PITy 2014 oraz 19 Organizacjami Pożytku Publicznego - na rzecz wspólnego dobra: najefektywniejszego pozyskiwania 1% dla Naszych Podopiecznych i dla Naszych wspólnych celów.